Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-17, 10:38


Łańcucki Zakład Komunalny informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Sprawdź, czy Ciebie to dotyczy.

W dniu 18.10.2023 r. (środa) od godziny 08:30 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców następujących ulic: Wiejska, Kąty, Podwisłocze. Przerwa spowodowana jest włączeniem do istniejącej sieci budowanej drugiej nitki magistrali wodociągowej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy swoich odbiorców – czytamy w komunikacie podanym przez ŁZK.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wieczór wyborczy na lancutnews.pl: wyniki exit poll OGB

Prezentujemy Państwu wyniki sondażu exit poll ogólnopolskie. Szczegółowe wyniki dla okręgu nr 23 obejmującego powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski, podamy niebawem.

Czytaj więcej

W okręgu rzeszowskim wygrywa Prawo i Sprawiedliwość. Zgodnie z sondażem koalicja partii opozycyjnych przejmie władzę [sondaż]

W najbliższych wyborach parlamentarnych Prawo i Sprawiedliwość w okręgu nr 23 może uzyskać 54,6 proc – wynika z sondażu przygotowanego przez Ogólnopolską Grupę Badawczą we współpracy z lancutnews.pl. Zgodnie z sondażem większość parlamentarną będzie mogła stworzyć koalicja partii opozycyjnych.

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej w Łańcucie [foto]

Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto dla wszystkich osób związanych z oświatą – nauczycieli, dyrektorów, pracowników administracji i obsługi oraz samych uczniów. Z tej okazji, dziś tj. 13  października w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyły się miejskie obchody tego święta.

Czytaj więcej