Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-15, 21:26


Prezentujemy Państwu wyniki sondażu exit poll ogólnopolskie. Szczegółowe wyniki dla okręgu nr 23 obejmującego powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski, podamy niebawem.

Sondaż exit poll został przygotowany przez Ogólnopolską Grupę Badawczą (OGB) we współpracy z portalem lancutnews.pl. Badanie zostało przeprowadzone we wszystkich 41 okręgach wyborczych do sejmu oraz 100 okręgach do senatu. W całym kraju powstało pół tysiąca punktów, w których działało ponad tysiąc ankieterów.

Kolejną nowością w trakcie wieczoru wyborczego w Polsce będzie Early Late Poll, czyli dane przekazywane w czasie rzeczywistym od ankieterów OGB, którzy będą obecni w lokalach wyborczych w trakcie liczenia głosów jako obserwatorzy. Pozwoli to na pierwsze aktualizacje danych dotyczących wyborów do Sejmu i Senatu już godzinę po zakończeniu głosowania. Dodatkowo analitycy OGB będą śledzić napływające dane z PKW, tak aby w czasie rzeczywistym móc podawać aktualny stan rywalizacji.

Poniżej wynki ogólnopolskie (poparcie oraz mandaty).

Sondaż exit poll Ogólnopolskiej Grupy Badawczej: województwo podkarpackie

Early late poll – Senat (11:00)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W okręgu rzeszowskim wygrywa Prawo i Sprawiedliwość. Zgodnie z sondażem koalicja partii opozycyjnych przejmie władzę [sondaż]

W najbliższych wyborach parlamentarnych Prawo i Sprawiedliwość w okręgu nr 23 może uzyskać 54,6 proc – wynika z sondażu przygotowanego przez Ogólnopolską Grupę Badawczą we współpracy z lancutnews.pl. Zgodnie z sondażem większość parlamentarną będzie mogła stworzyć koalicja partii opozycyjnych.

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej w Łańcucie [foto]

Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto dla wszystkich osób związanych z oświatą – nauczycieli, dyrektorów, pracowników administracji i obsługi oraz samych uczniów. Z tej okazji, dziś tj. 13  października w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyły się miejskie obchody tego święta.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LXIV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 12 października br. odbyła się LXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 10 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z posiedzenia.

Czytaj więcej