Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-23, 14:09


Radni naszego miasta oraz Burmistrz przesyłają swoje życzenia świąteczne. Zapraszamy do ich obejrzenia tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Piotr Dubiel nowym redaktorem naczelnym

Jak zapewne większość z Was zauważyła, nasze najnowsze informacje publikujemy od jakiegoś czasu na nowej stronie internetowej lancutnews.pl. To nie koniec zmian!

Czytaj więcej

Odbyło się przedostatnie w tym roku posiedzenie Rady Miasta

W ubiegły piątek 18 grudnia 2020 r. odbyła się przedostatnia w tym roku XXXIII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji. Na posiedzeniu obecnych było 13 Radnych.

Czytaj więcej

Łańcucka biblioteka jako trzecia na Podkarpaciu w ogólnopolskim rankingu bibliotek!

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie w Ogólnopolskim Rankingu Bibliotek 2020 zajęła 29 miejsce na 835 zgłoszonych placówek. W województwie podkarpackim wyższe pozycje w rankingu zajęły tylko biblioteki z Boguchwały i Jasła.

Czytaj więcej