Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-13, 12:10


Finał Szlachetnej Paczki, czyli Weekend Cudów rozpoczął się w sobotę i trwał do końca niedzieli. W tym czasie pomoc przygotowana przez darczyńców trafiła do najbardziej potrzebujących w całym kraju. W tym roku ponad 17 000 rodzin otrzymało paczki, a wraz z nią uwagę i obecność drugiego człowieka. W naszym regionie udało się pomóc wszystkim potrzebującym.

W łańcuckim magazynie Szlachetnej Paczki przez weekend panował spory ruch. Darczyńcy z całego regionu przywozili prezenty.

Dobiegł końca nasz magiczny Weekend Cudów – cudowny czas, czas otwartych serc, dobroci, szczerych uśmiechów, łez wzruszeń, bezinteresownej pomocy i niezapomnianych zdarzeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci i naszych sercach – dziękują wolontariusze łańcuckiej Szlachetnej Paczki. – Dzięki Wam 59 rodzin z naszego rejonu otrzymało pomoc! Pomoc, która wielu z nich postawi na nogi, da kopa do działania, przypomni o tym, że nie są sami na świecie, wesprze w naprawdę trudnych momentach życia, z którymi akurat teraz przyszło im się mierzyć. Dziękujemy Wam WSZYSTKIM za wszelką pomoc, za to że byliście z nami i że dzięki WAM święta tych 59 rodzin będą piękniejsze!

Z I Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie paczki wyjeżdżały niemal co chwilę. Tej akcji nie byłoby bez wolontariuszy, którzy pomagali w przygotowaniu i dostarczaniu paczek. Przy łańcuckiej Szlachetnej Paczce w tym roku pracowało 28 wolontariuszy, którzy odwiedzili 126 rodzin, z czego 59 zostało włączonych do akcji.

Jak co roku darczyńcy pokazali wielkie serca i obdarowali pomocą wszystkie potrzebujące rodziny.

fot. Szlachetna Paczka Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Miasteczko świąteczne w Łańcucie!

18 grudnia w naszym mieście, po raz pierwszy w historii zostanie zorganizowane miasteczko świąteczne.

Czytaj więcej

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Śnieżna pogoda towarzyszy nam od kilku dni, jednak dzisiaj i jutro należy szczególnie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XLIV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

30 listopada odbyła się XLIV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej