Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-05, 09:07


W sobotę i niedzielę odbędą się uroczystości związane z obchodami „31. Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej 2024 Łańcut”. W związku z planowanymi wydarzeniami w tych dniach, tymczasowo zostanie wprowadzona organizacja ruchu drogowego w centrum Łańcuta.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała od 6 do 7 kwietnia. W sobotę od godziny 7 do godziny 19, zaś w niedzielę od 7 do 14. W tym czasie Rynek w Łańcucie zostanie wyłączony z ruchu kołowego.

Objazd od strony Leżajska przez centrum Łańcuta będzie się odbywał ulicami Kościuszki i Plac Sobieskiego. Pojazdy jadące od strony Rzeszowa zostaną skierowane ulicami Plac Sobieskiego, odcinkiem ulicy 3 Maja oraz ulicą Zamkową.

Dla Sokołowa Młp. został wyznaczony objazd ulicami Piłsudskiego i Cetnarskiego.

Łańcucka Policja apeluje do kierowców o rozwagę i cierpliwość, przypominając jednocześnie o obowiązku stosowania się do zmian w organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do jego kierowania.

Poniżej program uroczystości SMAP 2024 Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony corocznie 7 kwietnia, zwraca uwagę na konkretny temat zdrowotny, który budzi niepokój ludzi na całym świecie. W 2024 roku obchody będą organizowane pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wiele zdrowia i pogody ducha! Niech ten szczególny czas, spędzony z najbliższymi, będzie dla nas wszystkich okresem prawdziwej radości!

Czytaj więcej

Postęp prac przy budowie łącznika [foto]

Jak przebiegają prace przy budowie łącznika z autostradą? Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich odpowiada.

Czytaj więcej