Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-25, 08:01


Dzisiejszej nocy rozpoczęły się intensywne opady śniegu, które nadal trwają. Drogi w mieście, ale i również poza nim są mocno ośnieżone, co minimalizuje przyczepność samochodów.

Na Podkarpaciu pokrywa śnieżna może sięgnąć nawet 35 cm białego puchu. W związku z tym IMGW-PIB zdecydował o wydaniu ostrzeżeń I, II i III stopnia o Intensywnych opadach śniegu.

Jeśli nasze wyjście nie jest konieczne, lepiej pozostać w domu. Zarówno na drogach jak i chodnikach zalega śnieg, który utrudnia przemieszczanie się zarówno pojazdom jak i ludziom pieszo.

W samym Łańcucie, jak i na drogach dojazdowych doszło już do wielu utrudnień w ruchu, dlatego warto wyjechać dużo wcześniej, bo jest możliwość, że będziemy musieli w niektórych miejscach poczekać w korku.

Aktualnie najgorsza sytuacja jest przy wjeździe do Łańcuta od strony Rzeszowa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu w markowskim muzeum

Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów kolejny raz przypomina o tragicznej historii i organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

Czytaj więcej

Policja ostrzega! Seniorze nie daj się oszukać!

Do kilkunastu prób oszustwa metodą „na policjanta” doszło wczoraj na terenie powiatu łańcuckiego. Na szczęście łańcuccy seniorzy zachowali czujność i nie dali się oszukać.

Czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2021 r. obchodzimy Dzień Babci, natomiast dzień później, 22 stycznia będziemy świętować Dzień Dziadka. Jak co roku, jest to świetna okazja, żeby złożyć życzenia, podziękować dziadkom za opiekę i za to, że są.

Czytaj więcej