Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-07-20, 10:09


Przed momentem otrzymaliśmy ważną informację z Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie. Zaginął jeden z jego podopiecznych. [Aktualizacja] Pan Jan został odnaleziony!

[AKTUALIZACJA] Pan Jan został odnaleziony na terenie Łańcuta‼️

Dyrekcja DPS w Łańcucie dziękuje wszystkim, za tak liczne udostępnienia informacji.

Jak możemy przeczytać w wiadomości od DPS:

W dniu 20 lipca 2023 r. z Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie oddalił się 82-letni mężczyzna (Jan Jabłek) i do tej pory nie wrócił. Wzrost około 155-160 cm. Wiek 82 lata. Sylwetka lekko przygarbiona, porusza się drobnymi krokami. W dniu zaginięcia miał na sobie ciemno bordową bluzę i jasne spodnie.

Apelujemy o szczególną uwagę podczas poruszania się na terenie miasta, gdyż każdy może spotkać Pana Jana.

Wszelkie informacje dotyczące jego pobytu należy kierować pod numer telefonu: 

  • DPS Łańcut 17 225-33-56,
  • Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie 501-506-110.

Jeśli Pan Jan zostanie rozpoznany na odległym od miasta terenie, należy zgłosić ten fakt do najbliższej komendy policji.

Pan Jan Jabłek – ZAGINIONY, źródło: DPS w Łańcucie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Trwa półkolonia „Małe Miasto Łańcut”

Od poniedziałku, w Szkole Podstawowej nr 2 w Łańcucie trwa półkolonia edukacyjna „Małe Miasto Łańcut”, polegająca na praktycznej nauce podstaw ekonomii. Mali mieszkańcy Łańcuta i okolic uczą się pracować, oszczędzać i wydawać pieniądze.

Czytaj więcej

Uwaga na silny deszcz z burzami!

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed silnym deszczem i burzami. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje dziś, 13 lipca, od godz. 9:00 do 21:00.

Czytaj więcej

Uroczystości 100-lecia OSP Łańcut – Przedmieście [wideo]

8 lipca obchodzono 100-lecie OSP Łańcut – Przedmieście. Podczas uroczystości złożono podziękowania oraz wręczono odznaczenia zasłużonym na rzecz łańcuckiej ochotniczej straży pożarnej.

Czytaj więcej