Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-08, 09:09


Za nami wybory samorządowe. Na ten moment wiadomo, że dogrywka konieczna będzie m.in. w Łańcucie, gdzie zmierzy się Damian Szubart i Rafał Kumek.

Druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast ma odbyć się w niedzielę 21 kwietnia.

Wyniki wskazują, że w drugiej turze wyborów na burmistrza Miasta Łańcuta zmierzą się Damian Szubart, który zdobył 36,35% głosów i Rafał Kumek – 28,47% głosów.

Kolejne miejsca zajęli:

  • Sławomir Rejman – 27,4%
  • Joanna Rupar – 7,78%
źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Tymczasowa organizacja ruchu podczas Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej 2024 Łańcut

W sobotę i niedzielę odbędą się uroczystości związane z obchodami „31. Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej 2024 Łańcut”. W związku z planowanymi wydarzeniami w tych dniach, tymczasowo zostanie wprowadzona organizacja ruchu drogowego w centrum Łańcuta.

Czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony corocznie 7 kwietnia, zwraca uwagę na konkretny temat zdrowotny, który budzi niepokój ludzi na całym świecie. W 2024 roku obchody będą organizowane pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wiele zdrowia i pogody ducha! Niech ten szczególny czas, spędzony z najbliższymi, będzie dla nas wszystkich okresem prawdziwej radości!

Czytaj więcej