Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-22, 18:00


Jakiś czas temu na naszym Facebooku pokazywaliśmy, iż szykujemy nowy projekt, pokazujący miejskie inwestycje.

Dzisiaj nadszedł czas, aby podzielić się z Wami efektami naszej pracy.

Zapraszamy Państwa na wspólny przejazd ulicami Łańcuta wraz z Burmistrzem Miasta. Podczas tej przejażdżki mieliśmy okazję poruszyć wiele ciekawych tematów dotyczących zarówno samego miasta, ale także inwestycji na jego terenie.

Z tej rozmowy dowiecie się Państwo, co Burmistrz lubi w Łańcucie, dlaczego ul. Wiejska jeszcze nie doczekała się remontu oraz co może zachęcić nowe osoby do osiedlania się w Łańcucie.

Zapraszamy do oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ponad 1,5 mln zł na rozbudowę ul. Kazimierza Wielkiego

Po wielu prośbach mieszkańców i staraniach władz udało się pozyskać środki na remont ul. Kazmierza Wielkiego- będącej na liście ulic najbardziej wymagających remontu.

Czytaj więcej

Bażantarnia po rewitalizacji

Miejski las od lat ma swoich zwolenników. Postanowiliśmy sprawdzić co ciekawego ma do zaoferowania mieszkańcom Bażantarnia.

Czytaj więcej

II Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie

W minioną sobotę Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie miało okazję zaprezentować szerszemu gronu swoją pasję.

Czytaj więcej