Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-03-10, 11:46


Dwa dni temu honorowaliśmy wszystkie Panie obchodząc Międzynarodowy Dzień Kobiet, dzisiaj jednak nadszedł czas, aby docenić również mężczyzn.

10 marca obchodzimy w Polsce Dzień Mężczyzn zapoczątkowany w 1999 r. w krajach Ameryki Południowej (obchodzony tam 19 listopada). Święto to ma na celu promowaniu wartości, jaką mężczyźni wnoszą do świata, i podkreślaniu pozytywnych wzorców do naśladowania.

Istotą podkreślania tego wydarzenia, jest również chęć zwrócenia uwagi na troskę o zdrowie psychiczne mężczyzn oraz rosnącą w tej grupie liczbę samobójstw.

Drodzy Panowie, z okazji Waszego święta przesyłamy Wam nasze najszczersze życzenia! Życzymy Wam spełnienia marzeń, radości, miłości, ale również odwagi do przeżywania własnych uczuć i emocji oraz zrozumienia społeczeństwa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Już dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, który został ustanowiony na początku XX w.

Czytaj więcej

Gala IV Edycji Konkursu „Aktywny Senior”

Już w najbliższą niedzielę (12 marca), o godz. 16:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w IV edycji konkursu „Aktywny Senior”.

Czytaj więcej

Co ciekawego w Łańcucie z okazji Dnia Kobiet?

Już w najbliższą środę- 8 marca, jak co roku obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę miejsc i atrakcji, które czekają na kobiety w naszym mieście.

Czytaj więcej