Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-03-08, 13:44


Już dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, który został ustanowiony na początku XX w.

Z tej okazji wysyłamy wszystkim Paniom nasze najszczersze życzenia: wielu radości każdego dnia, wytrwałości w dążeniu do celu, wiele siły do podejmowania codziennych działań, a także docenienia przez otoczenie.

Co jest ważne dla łańcuckich kobiet i czego sobie życzyły 6 lat temu?

A taką niespodziankę dla wszystkich kobiet w Łańcucie mogliśmy obserwować 2 lata temu.

A dla Was co jest najważniejsze tego dnia?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Gala IV Edycji Konkursu „Aktywny Senior”

Już w najbliższą niedzielę (12 marca), o godz. 16:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w IV edycji konkursu „Aktywny Senior”.

Czytaj więcej

Co ciekawego w Łańcucie z okazji Dnia Kobiet?

Już w najbliższą środę- 8 marca, jak co roku obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę miejsc i atrakcji, które czekają na kobiety w naszym mieście.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LVII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

27 lutego br. odbyła się LVII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej