Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-21, 10:04


Drodzy Dziadkowie, w tym wyjątkowym dniu chcemy przekazać Wam nasze serdeczne życzenia.

W dniu Waszego święta życzymy Wam wielu lat życia w zdrowiu i radości. Spełniajcie swoje marzenia niezależnie od wieku i cieszcie się każdą chwilą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Policja rozpoczęła działania „Bezpieczne ferie 2022”

Jak co roku, w okresie zbliżających się ferii zimowych, policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżających na wypoczynek. Nie inaczej będzie i w tym roku. Mundurowi dużą uwagę zwrócą na kontrolę autobusów oraz kierowców przewożących dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek.

Czytaj więcej

Znów silny wiatr w Łańcucie

Zachowajmy szczególną ostrożność!

Czytaj więcej

Złote gody kolejnych łańcuckich par

Złote gody to jubileusz obchodzony szczególnie uroczyście. 50 lat małżeństwa to wspaniały przykład do naśladowania dla dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw.

Czytaj więcej