Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-14, 10:06


Dzisiaj w całym kraju obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego okazujemy wdzięczność wszystkim nauczycielom, za ich codzienną pracę.

Drodzy Nauczyciele!

Wiemy jak trudna i wymagająca może być Wasza praca w szkole.
Dlatego w tym wyjątkowym dniu, chcemy Wam życzyć cierpliwości do uczniów, codziennej motywacji do pracy oraz otwartości na różnorodność młodych, kształtowanych przez Was ludzi.
Wszystkiego najlepszego Drodzy Nauczyciele!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Już jest nowe wydanie Biuletynu Miejskiego

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowego wydania Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego! Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najciekawszych wydarzeń z życia naszego miasta.

Czytaj więcej

Uroczysta inauguracja kolejnego roku akademickiego w łańcuckim UTW

7 października po raz kolejny spotkali się słuchacze Stowarzyszenia Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku podczas uroczystej inauguracji kolejnego roku akademickiego.

Czytaj więcej

Jesienny Łańcut w obiektywie

Jesień zawitała do naszego miasta już jakiś czas temu, więc wszyscy możemy bacznie obserowować jak jej uroki upiększają nasze miasto.

Czytaj więcej