Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-12, 10:39


Jeszcze dziś do godziny 12:00 przy ul. Lubomirskich 16 w Przeworsku (magazyn pomocy humanitarnej) będą wydawane paczki dla uchodźców z Ukrainy zamieszkujących powiat łańcucki, przeworski, jarosławski oraz leżajski. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zamieszkujące w tych powiatach po pomoc humanitarną. Wydawanie jednodniowe. Aby zgłosić się po odbiór należy podać pesel oraz paszport.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Bezpłatne badanie mammograficzne w Łańcucie

Już po raz kolejny w naszym mieście stanie mammobus, w którym będzie można wykonać badanie w ramach programu profilaktyki raka piersi prowadzonego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Czytaj więcej

Obchody Święta 3 Maja w Łańcucie

W dniu wczorajszym w Łańcucie miały miejsce główne obchody 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, z udziałem władz administracyjnych i samorządowych, a także służb mundurowych.

Czytaj więcej

Święto Patrona w Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie – fotorelacja

21 kwietnia Szkoła Podstawowa nr 3 obchodziła Święto Patrona – 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie. Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytaj więcej