Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-12, 21:11


Łańcucka debata kandydatów do Sejmu RP za nami. Wielkie podziękowania dla wszystkich obecnych w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Było nas ponad 150! Jutro na naszych stronach dostępna będzie retransmisja.

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy wyniki głosowania osób zgromadzonych na sali, na zwycięzcę debaty:

Paweł Kowal – 38 głosów (26,03%)

Kazimierz Gołojuch – 36 głosów (24,66%);

Adam Dziedzic i Tomasz Buczek – 28 głosów (19,18%);

Paweł Szczygłowski – 10 głosów (6,85%);

Jarosław Drozdowicz – 6 głosów (4,11%).

Gratulujemy panu Pawłowi Kowalowi największej liczby oddanych głosów. Gratulujemy również wszystkim innym uczestnikom debaty merytorycznych i kulturalnych wypowiedzi.

Debatę poprowadził Michał Mac.

Szczegółowa wideo i foto relacja jutro.

Komentarze

[…] na zwycięzcę debaty. Największą liczbę głosów zdobył pan Paweł Kowal. Wyniki dostępne TUTAJ. Debatę profesjonalnie poprowadził Michał […]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcucki Bank Spółdzielczy obchodził 110-lecie działalności [wideo]

„Nowocześnie i Bezpiecznie” – pod takim hasłem, w Hotelu Łańcut odbyła się konferencja jubileuszowa zorganizowana przez łańcucki Bank Spółdzielczy, z okazji 110-lecia swojej działalności.

Czytaj więcej

IMGW ostrzega przed gęstą mgłą!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega powiat łańcucki przed gęstą mgłą.

Czytaj więcej

Łańcucka debata kandydatów na Posłów RP

Już 12.10.2023 r. (czwartek) o godz. 18:00 w galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie macie niepowtarzalną okazję wziąć udział w debacie, do której zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich komitetów wyborczych z naszego okręgu w nadchodzących wielkimi krokami wyborach.

Czytaj więcej