Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-15, 17:37


Pod koniec listopada mieliśmy przyjemność spotkać się z Roberto, który od 6 podróżuje rowerem po całym świecie.

Podczas wizyty w Łańcucie znalazł dla nas chwilę aby podzielić się swoimi doświadczeniami zebranymi w trakcie swojej niesamowitej podróży.

Z tego wywiadu dowiecie się dlaczego Roberto nazwa się nomadem (tłum. wędrowcem/ koczownikiem), co lubi w Polsce i dlaczego według niego podróże są bardzo ważną częścią życia.

Zapraszamy Was do oglądania!
Film na portalu YouTube posiada napisy zarówno w języku polskim, jak i angielskim (można włączyć je na pasku odtwarzania).

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii!
Czy podobają Wam się takie rozmowy z nietypowymi osobowościami?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Powstanie rondo na wyjeździe z Łańcuta w kierunku Rzeszowa!

Jak informuje Minister Infrastruktury na trasie z Łańcuta do Rzeszowa zostanie podniesiony poziom bezpieczeństwa kierowców, ze względu na powstanie skrzyżowania bezkolizyjnego w miejscowości Krzemienica.

Czytaj więcej

Weekend Cudów w Łańcucie

Finał Szlachetnej Paczki, czyli Weekend Cudów rozpoczął się w sobotę i trwał do końca niedzieli. W tym czasie pomoc przygotowana przez darczyńców trafiła do najbardziej potrzebujących w całym kraju. W tym roku ponad 17 000 rodzin otrzymało paczki, a wraz z nią uwagę i obecność drugiego człowieka. W naszym regionie udało się pomóc wszystkim potrzebującym.

Czytaj więcej

Miasteczko świąteczne w Łańcucie!

18 grudnia w naszym mieście, po raz pierwszy w historii zostanie zorganizowane miasteczko świąteczne.

Czytaj więcej