Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-15, 10:52


Nieudana kradzież na terenie Łańcuta.

W ubiegłym tygodniu dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu, która miała miejsce na terenie jednej z łańcuckich firm. W nocy sprawca uszkodził kłódkę w bramie wjazdowej, po czym odjechał z placu niezabezpieczonym pojazdem. 

Uszkodzony samochód, policjanci odnaleźli przy jednej z łańcuckich ulic. Sprawca został szybko ustalony i zatrzymany, ponieważ przypadkowo pozostawił na miejscu zdarzenia portfel ze swoim zdjęciem. Był nim 50 – letni mieszkaniec Łańcuta, który podczas zatrzymania okazał się pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. 

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do winy. Decyzją prokuratury, objęto go nadzorem policyjnym. Sprawa ma charakter rozwojowy, gdyż prowadzone postępowanie przedstawi czy mężczyzna odpowie również za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. 

Źródło: KPP Łańcut

Komentarze

MGM2 pisze:

Poniósł go melanż 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kolejny weekend cudów za nami!

Paczkowy weekend dobiegł końca! Po raz kolejny wszystkie rodziny z rejonu łańcuckiego znalazły swoich Darczyńców!

Czytaj więcej

Zniszczenia na terenie łańcuckiego parku!

Odnaleziono winnych dewastacji w łańcuckim parku.

Czytaj więcej

Unia Europejska na rozdrożu, co przyniesie czas – wykład dla ŁUTW

Mgr Sylwia Katarzyna Mazur z Katedry Nauk o Polityce i Administracji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przeprowadziła zdalny wykład dla słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład został zrealizowany zdalnie dzięki współpracy z Telewizją Łańcut.

Czytaj więcej