Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-21, 12:09


W związku z rozpoczętymi w styczniu pracami przy budowie nowej hali sportowej w sąsiedztwie Zespołów Szkół nr 1. i 3. konieczna jest reorganizacja ruchu drogowego w odcinku ul. Grunwaldzkiej.

W ramach tymczasowej organizacji ruchu, która zostanie wdrożona jutro (22.02) od godz. 7:00 wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Nowa organizacja będzie obowiązywać na odcinku od skrzyżowania z ul. Jagiellońską do skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej. Ruch dwukierunkowy będzie możliwy jedynie dla oznakowanych pojazdów budowy. Aktualnie na owym odcinku obowiązuje ruch jednokierunkowy.

FOT. STAROSTWO POWIATOWE W ŁAŃCUCIE

Dodatkowym utrudnieniem związanym ze zmianą organizacji ruchu, będzie zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni, która do tej pory służyła za parking. Zakaz ten obecnie dotyczy tylko lewej strony ulicy.

Tymczasowa organizacja ruchu ma obowiązywać do momentu zakończenia budowy hali, tj. około rok.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Łańcucie
Tekst: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Planty Miejskie w Łańcucie- co dalej?

Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Przemyśl. Każde z tych miast ma swoją wyjątkową część zwaną starówką, która od lat była jego centralnym punktem. Jest jednak w Polsce wiele miejscowości, które mimo swojej bogatej historii nie posiadają takiego miejsca, właśnie ze względu na dawne dzieje.

Czytaj więcej

Miasto sprzedaje kolejne działki w Strefie Aktywności Gospodarczej

Nadchodzą wieści dla inwestorów, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani ulokowaniem swojego biznesu w Łańcucie. Miasto ogłosiło kolejne przetargi na nieruchomości zlokalizowane w Strefie Aktywności Gospodarczej.

Czytaj więcej

Podsumowanie Programu Przebudowy Dróg Miejskich edycja 2022

Rok 2022 za nami, a co za tym idzie zakończył się już Program Przebudowy Dróg Miejskich edycja 2022. Teraz czas na analizę i podsumowanie co udało się w jego ramach wykonać, a jakie inwestycje zostaną zrealizowane w tym roku.

Czytaj więcej