Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-24, 10:18


Główny Urząd Statystyczny przygotował wersję testową formularza spisowego NSP 2021.

O Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 pisaliśmy TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją spisową w wersji demonstracyjnej, która znajduje się na stronie internetowej: https://demo.spis.gov.pl/.

Tryb demo umożliwia osobom zainteresowanym zapoznanie się z pytaniami, które już 1 kwietnia 2021 r. pojawią się we właściwym formularzu spisowym NSP 2021. Aplikacja pozwoli na zapoznanie się ze specyfiką i sposobem obsługi formularza. Wcześniejsze zapoznanie się z formularzem spisowym pozwoli na pogłębienie wiedzy na temat pytań w nim zawartych oraz przygotowanie się do odpowiedzi na nie przy wypełnianiu wersji ostatecznej formularza.

Uwaga! Może wystąpić problem z otwarciem wersji demonstracyjnej formularza w niektórych przeglądarkach. Należy wówczas skorzystać z innych dostępnych przeglądarek internetowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uwaga! Planowane wyłączenia prądu

Sprawdź na jakich ulicach planuje się wyłączenie prądu.

Czytaj więcej

Odbiór żywności dla potrzebujących

23 marca br. w godz. 9:00-14:00 będzie można odbierać żywność z programu operacyjnego PCK pomocy żywnościowej na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Obwodnica Łańcuta. Zobacz etap prac z lotu ptaka

Do września tego roku ma potrwać budowa tzw. obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi krajowej numer 94. Etap budowy jest już bardzo zaawansowany.

Czytaj więcej