Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-03-28, 13:02


Po zeszłorocznej premierze hulajnóg elektrycznych firmy Quick Ride, które użytkowali mieszkańcy, w tym roku nie skorzystamy z ów środka transportu.

We wrześniu ubiegłego roku w przestrzeni miejskiej pojawiały się hulajnogi elektryczne, z których za opłatą mogli korzystać mieszkańcy (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Ze względu na warunki atmosferyczne hulajnogi zniknęły z łańcuckich ulic w okresie późnej jesieni. Na wiosnę miały powrócić i znów cieszyć swoją funkcjonalnością mieszkańców, jednak tak się nie stanie.

W odpowiedzi na nasze zapytanie o hulajnogi na terenie Łańcuta, firma Quick Ride odpowiedziała:

Z przykrością informujemy, że w tym sezonie nie planujemy powrotu hulajnóg do Łańcuta.

Mieszkańcom wiążącym nadzieje na wykorzystanie takiego środka transportu, pozostaje piesze przemieszczanie się po mieście, lub zakup własnej hulajnogi.

Tekst: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obchody „Dnia Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką” w Markowej

24 marca obchodziliśmy ustanowiony przez parlament w 2018 r. Narodowy Dzień Polaków ratujących Żydów  pod okupacją niemiecką. Data ta jest symboliczna, gdyż właśnie tego dnia w 1944 r. za pomoc rodzinie żydowskiej, z rąk niemieckich okupantów zginęli Wiktora i Józef Ulma wraz 6 dzieci (oraz jednym w łonie matki).

Czytaj więcej

Zamknięcie parkingu przy MDK

Jak informuje Miejski Dom Kultury w Łańcucie już dzisiaj w późnych godzinach wieczornych zostanie zamknięty parking od strony ul. Moniuszki. Co jest tego powodem?

Czytaj więcej

Pendolino pojedzie przez Łańcut!

Urząd Transportu Kolejowego wydał zgodę PKP Intercity na stworzenie połączeń komercyjnych na trasie Kołobrzeg – Przemyśl Główny, przez Kraków i Warszawę.

Czytaj więcej